BLOG

HEMP spray proti pachu konopí

 Obliba konopných produktů vzrůstá a s nimi i konzumace kouřením. Pro někoho vůně příjemná, pro druhé nepříjemný zápach. Na ty druhé pamatují výrobky značky Puroder. Pro likvidaci konopného zápachu jsme vyvinuli HEMP spray. Obsahuje jen přírodní látky, které zápach konopí rozkládají na základě vzájemné interakce aromatických sloučenin obsažených v kuřivu.

hemp_footer

 Dále tuto kompozici připravujeme ve formě gelu a kostek, které jsou účinné pro velké prostory a vzduchotechniku.

 

PURODER PROTI ZÁPACHU

I když ničím nevoní, zápach rychle odstraní!

Zápach je velké téma, které patří k životu. Vědecké výzkumy opakovaně prokázaly, že běžný nepříjemný pach nezpůsobuje přímé zdravotní následky, nicméně působí jako stresový faktor. Je to proto, že smradlavé sloučeniny čich rozeznává ve velmi nízkých koncentracích, které jsou exaktně obtížně měřitelné.

Výrobci různých produktů (včetně určitých potravin) vždy uvádějí, že zápach může vyskytnout, ale není zdraví škodlivý. I když nos člověka není zdaleka tak dokonalý jako například psů,  přesto vnímání libých a nepříjemných čichových podnětů podstatně ovlivňuje naše psychické rozpoložení. Je též známo, že ženy jsou na vnímání čichem rozpoznatelných látek citlivější než muži.

Komerčně nejběžnější metodou odstraňování zápachu je překrývání vonnou kompozicí. Tím ovšem mnohdy vznikají roztodivné smrádky, které problém neřeší ve své podstatě.

Zcela nový pohled na problematiku pachů v domácnosti, veřejném sektoru, ale i zdravotnictví a průmyslu přinášejí přípravky značky PURODER. Jedná se o původní české výrobky, jejichž účinnost se násobí aplikací přípravku na speciálně vyvinutou sorpční desku PUROPAD. Co je na nich úžasného? Nejsou parfémované a působí okamžitě!

Jaké zápachy Puroder zvládne?

Všechny, které vás napadnou. V domácnosti je to zejména WC a koupelna, kuchyně, boty a textil, pelíšky mazlíčků, zakouřený interiér. Puroder je též účinným pomocníkem v úpravě ovzduší v nemocnicích, domovech seniorů a toaletách na školách, kancelářích a veřejných budovách, včetně zázemí sportovišť a provozoven solárií, kadeřnictví apod. Své uplatnění nachází i při likvidaci zdravotnického a průmyslového odpadu.

Jak Puroder funguje?

Aplikace přípravku je jednoduchá. Nastříká se do vzduchu jako každý jiný aerosol. Je to vodný roztok aktivního tenzidu. Zdraví neškodný, směs neobsahuje chlor, peroxidy ani hořlavé aromatické sloučeniny. Pro dlouhodobé působení se stříká na omyvatelné povrchy a do závěsné sorpční desky. Tím se vytvoří velká plocha neviditelné mikrovrstvy, která fyzikálně-chemickou cestou absorbuje páchnoucí sloučeniny. Čím je nastříkaná plocha větší, tím větší prostor Puroder vyčistí od pachu.

Co je to sorpční deska?

Puropad je závěsná sorpční deska vyrobená ze speciální mikroporové buničiny, která po nastříkání Puroder vydrží pohlcovat pach po celý den. Když účinek zeslábne, další nástřik účinek obnoví. Aplikace likvidátoru zápachu na desku je zcela unikátní technické řešení, nejlepší eliminátor pachu, který funguje nepřetržitě.

Jsou všechny přípravky Puroder jen kapalné?

Většinou ano, ale s jednou výjimkou. Tou je Puroder FRIDGE, pohlcovač zápachu do lednice.

 Přínosy a aplikace přípravku Puroder:

Domácnost

 • odstraní zápach okamžitě a bez parfemace
 • při nanesení na větší omyvatelnou plochu (kachlíčky, vana, umyvadlo) působí dlouhodobě
 • po aplikaci na závěsnou desku Puropad funguje kdekoli (interiér, šatník, botník, auto)
 • lednice

Veřejný prostor

 • aplikace na společných WC
 • WC a úklid nemocnice, domovy seniorů, školy, úřady
 • provozovny fitness, kosmetika, solária atd.

 Průmysl

 • likvidace zdravotnického odpaduZapach na spolecnem WC
 • Jak se zbavit zapachu na WC
 • Příběh z DS