LIKVIDÁTOR ZÁPACHU pro sportovní aktivity FITNESS, 100ml

Neohodnoceno
Značka: Puroder
128 Kč
Skladem

PURODER FITNESS je profi síla proti zápachu na vnitřních sportovištích a jejich zázemí. Je účinný i na rušivé pachy ze sportovního vybavení a v případě “nouze” i sportovního oblečení. Zdravotně nezávadný přípravek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puroder FITNESS je zdravotně nezávadný přípravek vyvinutý k likvidaci nepříjemných pachů vznikajících při pocení lidského těla a následném bakteriálním rozkladu potu.  Aplikuje se stříkáním do vzduchu shora dolů a na povrchy všeho druhu. Nezanechává skvrny, je proto vhodný i na oděv, obuv a savé sportovní vybavení a dopnky. Zvládne i kouř z cigaret. Nezbytný pomocník do tašky hokejisty, boxera, ale i fitnessky či břišní tanečnice atd.

Použití: Nastříkejte do vzduchu nebo na povrchy, které chcete zbavit zápachu. Případné reziduum na nesavém povrchu otřete vlhkým hadříkem. Nepoškozuje žádný materiál.

Výhody přípravku: Puroder zápach nepřekrývá, nýbrž pohlcuje fyzikálně-chemickou adsorpcí. Není parfemován, po působení zanechává vzduch a povrchy bez zápachu. Funguje okamžitě. Je netoxický, neobsahuje alkohol, chlor, peroxidy, silikony, parabeny, fosfáty, ani alergizující parfemaci.

Identifikace nebezpečnosti: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení: mechanický rozprašovač, obsah 100ml

Trvanlivost výrobku je min. 60 měsíců od data výroby.

Výrobce:  Diadem.stav.s.r.o.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Likvidátory zápachu
Záruka: 3 roky