LIKVIDÁTOR ZÁPACHU pro sportovní aktivity FITNESS, 100ml

Značka: Puroder
99 Kč
Skladem

PURODER FITNESS je profi síla proti zápachu na vnitřních sportovištích a jejich zázemí. Je účinný i na rušivé pachy ze sportovního vybavení a v případě “nouze” i sportovního oblečení. Zdravotně nezávadný přípravek bez parfému. Funguje okamžitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puroder FITNESS je zdravotně nezávadný přípravek vyvinutý k likvidaci nepříjemných pachů vznikajících při pocení lidského těla a následném bakteriálním rozkladu potu.  Aplikuje se stříkáním do vzduchu shora dolů a na povrchy všeho druhu. Nezanechává skvrny, je proto vhodný i na oděv, obuv a savé sportovní vybavení a doplňky. Zvládne i kouř z cigaret. Nezbytný pomocník do tašky hokejisty, boxera, ale i fitnessky či břišní tanečnice atd.

Použití: Nastříkejte do vzduchu nebo na povrchy, které chcete zbavit zápachu. Případné reziduum na nesavém povrchu otřete vlhkým hadříkem. Nepoškozuje plastové a textilní materiály.

Výhody přípravku: Puroder zápach nepřekrývá, nýbrž pohlcuje fyzikálně-chemickou adsorpcí. Není parfemován, po působení zanechává vzduch a povrchy bez zápachu.  Je netoxický, neobsahuje alkohol, chlor, peroxidy, fosfáty, ani alergizující parfemaci.

Balení: mechanický rozprašovač, obsah 100ml

Skladová trvanlivost výrobku je min. 60 měsíců od data výroby.

Výrobce:  Diadem.stav.s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LIKVIDÁTORY ZÁPACHU
Záruka: 3 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení