LIKVIDÁTOR ZÁPACHU pro sportovní aktivity FITNESS, 100ml

Značka: Puroder

PURODER FITNESS je profi síla proti zápachu na vnitřních sportovištích a jejich zázemí. Je účinný i na rušivé pachy ze sportovního vybavení a v případě “nouze” i sportovního oblečení. Zdravotně nezávadný přípravek bez parfému. Funguje okamžitě.

Dostupnost Skladem
125 Kč
LIKVIDÁTOR ZÁPACHU pro sportovní aktivity FITNESS, 100ml
Značka: Puroder

Puroder FITNESS je zdravotně nezávadný přípravek vyvinutý k likvidaci nepříjemných pachů vznikajících při pocení lidského těla a následném bakteriálním rozkladu potu.  Aplikuje se stříkáním do vzduchu shora dolů a na povrchy všeho druhu. Nezanechává skvrny, je proto vhodný i na oděv, obuv a savé sportovní vybavení a doplňky. Zvládne i kouř z cigaret. Nezbytný pomocník do tašky hokejisty, boxera, ale i fitnessky či břišní tanečnice atd.

Použití: Nastříkejte do vzduchu nebo na povrchy, které chcete zbavit zápachu. Případné reziduum na nesavém povrchu otřete vlhkým hadříkem. Nepoškozuje plastové a textilní materiály.

Výhody přípravku: Puroder zápach nepřekrývá, nýbrž pohlcuje fyzikálně-chemickou adsorpcí. Není parfemován, po působení zanechává vzduch a povrchy bez zápachu.  Je netoxický, neobsahuje alkohol, chlor, peroxidy, fosfáty, ani alergizující parfemaci.

Balení: mechanický rozprašovač, obsah 100ml

Skladová trvanlivost výrobku je min. 60 měsíců od data výroby.

Výrobce:  Diadem.stav.s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LIKVIDÁTORY ZÁPACHU
Záruka: 3 roky