LIKVIDÁTOR ZÁPACHU pro kuřáky TOBACCO, 100ml

Neohodnoceno
Značka: Puroder
99 Kč
Skladem

PURODER TOBACCO je profesionální řešení zápachu z cigaret. Účinný pohlcovač pachů pro interiéry, kde se kouřilo a je nutné je uvést do původního stavu. Zdravotně nezávadný přípravek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puroder TOBACCO je zdravotně nezávadný přípravek vyvinutý k likvidaci nepříjemných pachů po kouření cigaret v kancelářích i domácnosti. Aplikuje se stříkáním do vzduchu shora dolů a na povrchy všeho druhu. Nezanechává skvrny, je proto vhodný i na oděv,  textilní čalounění, závěsy a koberce či interiéry vozidel. Vhodný doplněk při dezinfekci a sanitárním úklidu veřejných prostor. Zápálili jste si doma na WC na “tajňačku”? Teď víte, jak se zachránit…

Použití: Nastříkejte do vzduchu nebo na povrchy, které chcete zbavit zápachu. Případné reziduum na nesavém povrchu otřete vlhkým hadříkem. Nepoškozuje žádný materiál.

Výhody přípravku: Puroder zápach nepřekrývá, nýbrž pohlcuje fyzikálně-chemickou adsorpcí. Není parfemován, po působení zanechává vzduch a povrchy bez zápachu. Funguje okamžitě. Je netoxický, neobsahuje alkohol, chlor, peroxidy, silikony, parabeny, fosfáty, ani alergizující parfemaci.

Identifikace nebezpečnosti: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení: mechanický rozprašovač, obsah 100ml

Trvanlivost výrobku je min. 60 měsíců od data výroby.

Výrobce:  Diadem.stav.s.r.o.

 

DÁREK ZDARMA ke každé objednávce. Dezinfekce na ruce 100ml, spray do kabelky

Doplňkové parametry

Kategorie: Likvidátory zápachu
Záruka: 3 roky